Vil du være med å utvikle Grønn Kontakt?8. april 2019

I 2019 og utover vil vi fortsette å bygge ut hurtigladenettverket vårt. Grønn Kontakt er i sterk vekst og har derfor behov for å styrke laget vårt. Vil du bli en av oss?

Grønn Kontakt bygger og drifter ladeinfrastruktur for elbiler over hele landet. Våre hovedaksjonærer er Statkraft og Agder Energi. I tillegg har vi partneravtaler med selskaper som Burger King, Coop og Olav Thon Gruppen.

I 2019 og utover vil vi fortsette å bygge ut hurtigladenettverket vårt – Grønn Kontakt er i sterk vekst og har derfor behov for å styrke laget vårt. 

Som en av oss vil du få stor påvirkningskraft for den videre utviklingen av våre løsninger. Du vil bli utfordret både faglig og personlig i et ungt og dynamisk miljø, og vi ønsker oss deg som vil være med å forme selskapet vårt videre. 

Har du utdannelse og arbeidserfaring innenfor prosjektledelse? Da håper vi på en søknad fra deg!

CV og søknad sendes via stillingsutlysningen på finn.no.

Smart, sikker og enkel lading!